מאמרים

כשהכלב כבר לא סומך עלינו – ויטו, סיפור הצלחה

זוג צעיר מאמץ כלב. לא סתם כלב, אלא כזה עם סיפור חיים כואב ומיוחד. הם רוצים בכל ליבם, לתת לו הזדמנות חדשה, להראות לו שהחיים יפים, שבני האדם טובים והוא יכול לחזור להיות שוב כלב. אבל משהו לא עובד. 

 

זה הסיפור של ויטו, פיטבול מעורב, בן פחות משנתיים בסך הכל, שהוחרם על ידי המשטרה, מבית שעבר בו ככל הנראה התעללות. מיד אספר לכם על התהליך שעברתי יחד עם ויטו ומשפחתו החדשה, במטרה אחת – לשקם את ויטו וללמד אותו שהוא יכול שוב לסמוך עלינו, בני האדם. 

"רגלי!" – למה אתם לא צריכים את זה?

אז החלטתם שאתם רוצים לאלף את הכלב, או להתאמן איתו. גם בדקתם וגיליתם שיש מספר דרכים לעשות את זה: בשיעורים פרטיים, בפנסיון, בסדנאות ממוקדות וגם בשיעורי אילוף קבוצתיים. אז איך תבחרו מה המסגרת הנכונה? איך תדעו שתשיגו את התוצאות שאתם חולמים עליהם? מה הכי נכון לכלב? וגם מה הכי נכון לכם?

יש לכם חלום. אני יודע. אתם רוצים לטייל עם הכלב, כאשר הוא צמוד לרגלכם, הולך בצורה רגועה, לא מושך, אולי אפילו בלי רצועה, מתעלם מכל גירוי שיש בדרך ומרוכז רק בכם. לחלום הזה קוראים "רגלי". אבל, נורא קשה לכם להשיג את זה, מאד קשה לכלב להבין מה ולמה אתם רוצים את זה ש. אז האמת, ופה אני אפתיע אתכם – אתם בכלל לא צריכים את זה. במאמר זה אסביר לכם מדוע הפקודה רגלי היא כ"כ מיותרת ואראה לכם, איך ניתן ליצור הליכה רגועה ומהנה בקלות. מוכנים?

שיעורי אילוף כלבים קבוצתיים

 

לעיתים קרובות אני מגיע ללקוחות חדשים, לאילוף הכלב ובעלי הכלבים מספרים לי על אילוף קודם שלא הצליח. הם לא התחברו למאלף, לא אהבו את הגישה, הכלב לא הבין מה רוצים ממנו ועוד סיבות מגוונות. התסכול הלך והתעצם עד שהם פשוט התייאשו והפסיקו את התהליך. המאלף הלך אבל הבעיות נשארו. זהו רק עניין של זמן עד שנוצר שוב הצורך לקרוא למאלף. אבל איך עושים שוב את הבחירה? ויותר מזה, איך בוחרים את המאלף הנכון? במדריך זה תמצאו תשובות, טיפים וגם סיפור או שניים מהחיים שיעזרו לכם, למצוא את המאלף שמתאים עבורכם, בואו נתחיל:

 

דרוש מאלף - איך לבחור מאלף כלבים

אילוף כלבים בפנסיון - כל מה שצריך לדעת


מה?? לשלוח את הכלב לחודש שלם? בלי לראות אותו? הוא לא יהיה מסכן? מה הוא יעבור? יהיה לו קשה? ומה התוצאות? אם התייעצתם עם מאלף כלבים לגבי אפשרויות אילוף ועלתה בשיחה האופציה לאילוף בפנסיון, כנראה שאחת התגובות האלה עברה גם בראשכם. במסגרת המאמרים שמסבירים על שירותי האילוף השונים, המאמר הזה יעסוק באילוף בתנאי פנסיון, יענה על כל השאלות, שחשוב לשאול ויפריך את המיתוסים המוכרים. כל זאת במטרה אחת, לתת לכם את כל הידע והכלים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ועבור כלבכם. 

 

 

אילוף כלבים אגרסיביים

מרבית בעלי הכלבים, נתקלים לפחות פעם אחת בהתנהגות אגרסיבית של כלביהם. זה יכול להיות גרגורים, נביחות מאיימות, חשיפת שיניים ונשיכות כמובן. ההתנהגות יכולה להיות מופגנת כלפי מקורות שונים: אנשים – מוכרים או זרים, ילדים, כלבים אחרים, בעלי חיים שונים כמו חתולים ואפילו עצמים כמו מכוניות, אופניים, שואב אבק ועוד. כמו שאתם רואים המגוון הוא רחב, גם של ההתנהגות המוצגת וגם של הגירוי שמפעיל אותה. מאמר זה מציג את כל מה שחשוב לדעת לגבי התנהגות אגרסיבית, איך היא נראית, מה הגורמים הנפוצים לאגרסיביות, איך אנחנו משפיעים על ההתנהגות ומה ביכולתנו לעשות. כל זאת על מנת שתוכלו להבין מה הדרך הנכונה לגשת לפתרון הבעיה.

יובל שב - אילוף כלבים

Design & build by FOXMED

כל הזכויות שמורות ליובל שב - מאלף כלבים. אילוף כלבים וגם אילוף גורים

facebook

youtube